GPS Routes & Training Logs  Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
 
  Přihlášení / Registrovat
čt 19.duben 2018, 21:26
Jazykové verze
Vyberte si jazykové rozhraní:

Czech English
 
Software
· MC Navi
 
Menu
· Domů
· Akce
· Ankety
· Banners
· Co je jinde
· Content
· Diskuzní fóra
· Downloady
· Galerie
· Kontakt
· Novinky
· Profil uživatele
· RSS
· Statistika
· Top
· Trasy
· Tréninkové logy
· Témata
· Vyhledávání
 
Kalendář
duben 2018
poútstčtsone
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
 
Reklama
GPS Routes & Training Logs
GPS Routes & Training Logs
 
Kdo je přítomen
Právě je 42 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
 
RSS Čtečka

 CykloServer.Cz
· Kolo pro život 2018
Největší seriál závodů na horských kolech v ČR, Kolo pro život, vstupuje do své 19. sezóny. Ročník 2018 odstartuje v sobotu 21. 4. v Dobřichovicích u Prahy tradiční „otvírák“, závod ČT Trans Brdy, o týden později se uskuteční na kompletně nových trasách úvodní závod na Moravě, Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO.

· Jak šetrně vyčistit špinavé boty
Čisté boty jsou něco jako naše vizitka. Pravidelné čištění bot je však důležitější pro životnost a dobrou funkčnost našich bot, než pro naše společenské postavení. Jenomže, jak vyčistit boty tak, abychom je nezničili? Stačí se podívat na materiál a pak zvolit vhodnou techniku.

· Číslo 5 žije
Víkend v polovině dubna je už tradiční termín pro Stevens 50 Podralsko, který byl i letos prvním závodem Galaxy série. Maraton, který má spíše charakter silničního závodu, startoval stejně jako každý rok z Osečné, kde také nalezl zázemí v areálu místní školy.

· Lukáš Smola vyhrál Stevens 50 Podralsko
V sobotu 14.dubna se v pravé poledne odstartoval závod STEVENS 50 PODRALSKO, jako první letošní zastávka Galaxy Stevens série. Jednalo se o devátý ročník tohoto rozjezdového závodu do nové cyklistické sezóny.

· Ponožkoboty Skinners – revoluce v obouvání
Najít botu, která tě nebude omezovat, budeš se v ní cítit svobodně a zároveň tvoji nohu dostatečně ochrání? Máme tip! Už jsi slyšel o ponožkobotě Skinners? Skinners můžete vyhrát následující dva týdny v naší soutěži!

· 19. ročník seriálu otevřou tradičně Trans Brdy
Jak se stalo již tradicí, Kolo pro život nastartuje svůj nový, již 19. ročník na břehu Berounky v Dobřichovicích u Prahy na oblíbeném bikovém podniku Trans Brdy. Jeho titulárním partnerem se pro letošní rok stala Česká televize, a tak se kromě obvyklých sportovních reportáží můžete těšit i na několik přímých vstupů ve vysílání veřejnoprávní televize a další doprovodný program a ceny od nového titulárního partnera závodu a generálního mediálního partnera seriálu Kolo pro život 2018.

· Doražte na pátý ročník závodu CREAM Bike Čeladná 2018
Letos již po páté přivítá pohoří Beskyd jedinečný závod CREAM BIKE ČELADNÁ, který se tentokrát pojede poslední červencovou sobotu, 28.7.2018. Závodu se již tradičně může zúčastnit doslova každý.

· Druhý ročník Frýdlantského ČEZ duatlonu startuje již brzy!
Kombinaci dvou v České republice masově rozšířených disciplín, kolo a běh, nabízí druhý ročník závodu Frýdlantský ČEZ duatlon, který navazuje na dlouholetou tradici extrémního štafetového závodu Adrenalin Cup. Naším záměrem a přáním je zpřístupnění závodu širší veřejnosti a nalákání co nejvíce lidí k aktivnímu sportování.

· Startují Cyklopecky Pardubického kraje
Máme za sebou další zimu a opět jsme pro vás připravili nový ročník stále oblíbenější letní (nejen) cyklistické cestovatelské soutěže Cyklopecky Pardubického kraje. Na co se letos můžete těšit?

· FOR BIKES 2018: Největší cykloveletrh potvrdil svou výjimečnost, přilákal přes 30 tisíc lidí
Devátý ročník největšího cykloveletrhu v Česku i střední Evropě přilákal uplynulý víkend do PVA EXPO PRAHA přes tři desítky tisíc milovníků kol. Návštěvníci mohli vybírat v 5 halách výstaviště z téměř 300 vystavovatelů, kteří představovali novinky, trendy i doplňky ze světa cyklistiky pro profesionály, nadšence i rodiny s dětmi.

 
 
 
 NaKole.cz - Články
· 10 nových trendů ve světě cyklistiky na veletrhu For Bikes 2018
Cyklistický veletrh For Bikes byl v pořadí již devátý, proběhl od pátku 6. do neděle 8. dubna 2018. Sám sebe pak pasoval na „největší svátek cyklistiky ve střední Evropě“. Na ploše větší než 10 000 m<sup>2</sup>  se představilo téměř 300 vystavovatelů.

· Jedno nebo dvě děti na tažné tyči? Žádný problém
Znáte určitě tu stále se opakující větu, že malé děti bolí ze šlapání na kole nožičky. Za ní následuje obvyklé: „Už tam budem?“ To se potom ze skvěle naplánovaného výletu na kole netěší ani děti, ani rodiče a vzniká otázka: Jak to vyřešit, aby byli všichni spokojeni?

· PF 2018
Přejeme vám hodně sil, úspěchů, štěstí a duševní pohody v roce 2018.

· Třeboňsko na kole: Jindřichův Hradec – Nežárka
O tom, že Jižní Čechy nejsou jen rybníky a roviny v okolí Třeboně, by vás mohl přesvědčit následující výlet. Projedeme se na jihozápad od Jindřichova Hradce, část cesty nás bude doprovázet řeka Nežárka.

· Test horského kola Author Revolt 2017
Již na první pohled je jasné, že MTB kolo Revolt na kolech 27,5" patří do rodiny značky Author. Prozrazuje to jak design, tak i tvar rámu. Co však na první pohled nepoznáte, jsou jízdní vlastnosti, a také to, do jakého segmentu, pro koho je toto kolo určeno.

· Výlet nejen do lesů v okolí Hradce Králové
Jihovýchodním směrem od krajského města Hradec Králové se v délce asi 33 km, tedy až k městu Choceň, táhne takřka souvislý pás lesů, jehož severní hranic tvoří řeka Orlice, nejprve Tichá, po soutoku s Divokou normální. Podstatné je, že územím vede řada turistických cest a cyklotras, takže se zde na kole dobře a hojně jezdí.

· Po rovině z Litovle ke Sluňákovu
Litovelské Pomoraví je pojem především pro přírodovědce, ale i pro cykloturisty. První dokazuje skutečnost, že lokalita je od roku 1990 vyhlášena chráněnou krajinnou oblastí. Druhou skutečnost dokazuje řada cyklotras a cyklostezek, které zde vedou.

· Cyklotrasa po čtyřech významných H na Vysočině
Prvním H je Humpolec, dalším samozřejmě Hliník a Hujer, posledním pak Jaroslav Hašek. Všech těchto míst a legendárních postav si užijete na následujícím výletě po Českomoravské vrchovině či Vysočině. Začátek i konec je ve městě Humpolec, a jak název kraje napovídá, pojede se do kopce i z kopce, rovinky žádné.

· Na kole za historií Kolínska
Když se řekne Kolínsko, vybaví se nudná rovina, jen pole, lány. Následující výlet vám tuto končinu představí poněkud jinak. Půjde o kopcovitý výlet s mnoha, nejen, historickými zajímavostmi.

· Uzavření Labské stezky u Mělníka
Na cyklotrase číslo 2 na pravém břehu Labe u Mělníka mezi bývalým zdymadlem Hadík a obcí Kly v úseku o délce 2 km probíhá stavba cyklostezky a na její staveniště je vstup a vjezd zakázán.

· Trochu zhrublý Český ráj – výlet na horském kole
Chráněná krajinná oblast Český ráj bezesporu patří k nejzajímavějším turistickým oblastem v České republice. Tak proč „trochu zhrublý“? Jednak středem oblasti je zámek Hrubá Skála, a potom je to zde kopcovité, což pro cyklisty představuje výlet hrubšího ražení než po rovině.

· Test krosového kola Author Synergy 2017
Nestranný test kola probíhá tak, že dostanete nějaký bicykl a jezdíte na něm. Nezáleží (nemělo by záležet) na značce, barvě atd., ale na pocitech, dojmech, praktických zkušenostech. Občas se však stane, že sympatie se projeví již od prvního setkání. A to je příběh testu Authora Synergy.

· Do Sedlčan nejen za Pepou – tip na výlet ve středním Povltaví
Nejen televizní reklamou prosazený sýr hermelínového typu jménem Pepa město Sedlčany vskutku zviditelnil. Nicméně toto město, a jeho okolí, má mnohem více důvodů k návštěvě a projížďce na kole.

· Nahoru a dolů Zábřežskou vrchovinou aneb na kole za největším českým Eskymákem
Každá radost by měla být zasloužená, tedy měla by jí předcházet určitá snaha, ne-li strast. Přesně v tomto duchu bude následující výlet krásnou krajinou Zábřežské vrchoviny.

· Test e-bike Author Elevation – Velký chlapík pro velké cesty
Poprvé jsme dostali v rámci testů kol Author elektrokolo. Česká firma má segment kol e-bike v nabídce až od roku 2014, ale jejich současný sortiment je o to více vyladěný. Podívejme se podrobněji na MTB elektrokolo Author Elevation, model 2017.

· Jakými tóny zní Varhany – tip na výlet na Českolipsku
Nejsou varhany jako Varhany, v tomto případě však oboje mají jak nízké, tak i vysoké tóny. Varhany jako hudební nástroj, stejně jako drážní cyklostezka Varhany, po které se jede jen zdola nahoru nebo naopak. Konec slovních hříček. Varhany s velkým „V“ je název parádní cyklostezky, která vznikla na tělese zaniklé tratě spojující Českou Lípu a Kamenický Šenov.

· Velo-City 2017: Jak být bohatý a šťastný
Bohatství a štěstí se lidé pokoušejí dosáhnout od nepaměti. O tom, jak dosáhnout obou cílů, jednali účastníci světové cyklokonference Velo-City 2017, která se letos konala v Holandsku. Na tradiční konferenci Evropské cyklistické federace se sjelo na 1500 lidí z 80 zemí světa. Ptáte se, co má ekonomika a psychologie společného s jízdou na kole? (Akualizace: 18. 6. 2017)<br />

· Proč chtějí v Nizozemsku více kol?
Nejcyklističtější národ na světě, kde se děti poprvé svezou na kole ještě dříve, než se naučí chodit. Země, kde se jezdí ve sněhu i v dešti, kde neodradí vítr ani velký náklad. Nizozemsko se přesto chce posunout a zvýšit podíl cest na kole. Dnes tu v těsném sousedství dvou měst Arnhem a Nijmegen odstartovala konference Velo-City, největší událost se zaměřením na cyklistiku. Hovořilo se nejen o jízdě na kolech, ale také o tom, co dělá lidi šťastnými. (aktualizace 15. 6. 2017)<br />

· Cyklostezky mezi jihem Prahy a Středočeským krajem
Před několika roky se konala schůze zástupců Jesenice u Prahy a obcí v okolí, které se nachází na jihovýchodním okraji od metropole. Hlavním tématem byl rozvoj cyklostezek. Dlouho se nic nedělo, jenže sliby se mají plnit, a v tomto případě se plní. Sice pomalu, ale přeci, a o tom jak je tomu ve skutečnosti jsme se začátkem května 2017 vydali podívat do terénu. Vznikl z toho zajímavý odpolední výlet.

· Tip na výlet do Hrabalovského Polabí
Touláte se rádi po české vlasti? Poznejte malebná zákoutí kerského lesa a okolí řeky Labe, která uchvátila i známého spisovatele Bohumila Hrabala. Na kole nebo pěšky se vydejte po jeho stopách a objevte krásu a pohostinnost úrodné krajiny, která byla spisovatelovým domovem i literární múzou.

 
 Ronnie.cz
· Charles Glass - rozhovor s legendou kulturistiky
Užijte si následující rozhovor s jedním z nejznámějších trenérů.

· Bestie Open mÄ›la svou hvÄ›zdu i mimo stupnÄ› vĂ­tÄ›zĹŻ
Vítězi pražské Bestie se stali Ondřej Hach a Milena Štěpková.

· Urban Challenge 2018 (Praha) - pozvánka
Urban Challenge pokračuje i v roce 2018 a první závod se bude konat tradičně v Praze.

· Stánek Ronnie.cz nebude na MistrovstvĂ­ ÄŚR mužů, Ĺľen, párĹŻ a masters 2018 chybÄ›t!
Přijeďte do Lysé nad Labem, čeká Vás nejen skvělá soutěž, ale také náš stánek s ochutnávkami a challenge o ceny!

· Vypravte se na nákupy s powerlifterem Rayem Williamsem
Jak se Ray vypořádává se svými kalorickými nároky?

· MistrovstvĂ­ ÄŚR mužů, Ĺľen, párĹŻ a masters 2018 - startovnĂ­ listiny
Startovní listiny soutěže MČR mužů, žen, párů a masters 2018, která se koná nadcházející víkend v Lysé nad Labem.

· Najdi a vyhraj! (16/2018)
Ať už cvičíte pro zdraví, pro radost, pro svaly, či sílu, měli byste dbát na to, aby Vaše strava byla zdravá a pestrá.

· Charles Griffen a Maher Alasfar 7 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed Toronto Pro Supershow
Charles Griffen a Maher Alasfar na aktuálních fotografiích z přípravy na letošní Toronto Pro Supershow.

· Dani Kaganovich 14 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed Bigman Weekend Pro 2018
Aktuální zprávy z přípravy pětadvacetiletého izraelského profesionálního kulturisty Daniho Kaganoviche!

· Luke Sandoe a An Nguyen 6 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed California Pro 2018
Jakou formu si pro start na letošním California Pro chystají Luke Sandoe a An Nguyen?

· Sokol JS ZlĂ­n: ZlĂ­nštĂ­ vzpÄ›raÄŤi pĹ™ivezli tĹ™i tituly z mistrovstvĂ­ ÄŚR masters 2018
Tři závodníci a tři mistři ČR ve svých váhových kategoriích. Zlínští vzpěrači jsou úspěšní i v masters kategoriích.

· Hunter Labrada - trĂ©nink deltĹŻ a stehen v přípravÄ› na NPC Junior USA 2018
Hunter Labrada ladĂ­ svou formu na NPC Junior USA 2018.

· CrossFit: David Stroupek si splnil Regionals Dream!
Historicky první Čech z hlavní mužské kategorie se probojoval do dalšího levelu soutěže Reebok CrossFit Games.

· Nathan De Asha - video pořízenĂ© 6 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed New York Pro 2018
Podívejte se na video, jak Nathan dává zabrat svým hamstringům.

· Arnold Classic South America 2018 s účastĂ­ 45 IFBB Elite profesionálĹŻ!
Kteří závodníci změří síly našimi IFBB Elite profesionály na Arnold Classic South America?

· Co takĂ© najdete v proteinu? (I.): Oxid kĹ™emiÄŤitĂ˝ - E551
Většina proteinů obsahuje řadu přídatných látek. Jakou funkci ve složení plní oxid křemičitý? A nemůže nám uškodit?

· UspÄ›j Tour 2018 odstartovala ve Fitness Ural v SokolovÄ›
Série závodů v bench-pressu se úspěšně rozjela prvním kláním v Sokolově. Kdo si na konci Tour odnese bezplatné členství v pěti posilovnách?

· Moscow Bodybuilding Cup 2018: ve znamenĂ­ boje o profi karty
Kteří závodníci si o víkendu v Moskvě vydobyli právo zamířit mezi IFBB Elite profesionály?

· Big Boy pĹ™ináší "super ovoce"!
Slyšeli jste už někdy o takzvaném lyofilizovaném ovoci? A jaké jsou jeho výhody?

· MistrovstvĂ­ Slovenska ve zdvihu klády 2018 - pozvánka
Siláci se po roce vrátí do Bratislavy, aby se utkali o tituly mistrů Slovenska ve třech váhových kategorií.

 
Login
Přezdívka

Heslo

autopřihlášení
Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 
Dotace
Prosíme podpořte další vylepšování tohoto webu a navigačního software MC Navi. Za malou částku hodně děkujeme.

 
Co je jinde
 CykloServer.Cz
·Kolo pro život 2018
·Jak šetrně vyčistit špinavé boty
·Číslo 5 žije
 
 NaKole.cz - Články
·10 nových trendů ve světě cyklistiky na veletrhu For Bikes 2018
·Jedno nebo dvě děti na tažné tyči? Žádný problém
·PF 2018
 Ronnie.cz
·Charles Glass - rozhovor s legendou kulturistiky
·Bestie Open mÄ›la svou hvÄ›zdu i mimo stupnÄ› vĂ­tÄ›zĹŻ
·Urban Challenge 2018 (Praha) - pozvánka
 
Posledních 5 článků
· Energie naruby
K tomuto článku mne doslova dokopal tento článek , který informuje o studii norských vědců, ...
· Bezpečnost naruby
Je již folklórem, že politici pod záštitou něčeho užitečného přijímají zákony, které ...
· Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Na iDnes vyšel článek, který tvrdí, že Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cykloste...
· Mapování pro OpenStreetMap
Po úvodním představení projektu OpenStreetMap se zkusme podívat na konkrétní mapování. Měl...
· Středočeský kraj rozhazuje, ale na opravu silnic nemá
Typickým příkladem je Český Brod. V roce 2007 mělo dojít k opravě silnice Palackého a záro...

[ Více v sekci novinek ]
 
Galerie

Křižák pruhovaný u nás za domem


The cat


The cat


Lori mnohobarvý horský


Lori mnohobarvý horský


Lori mnohobarvý horský

 
Diskuzní fóra
osm2mcmap error
Od lF7sL8fB6f ve MC Navi v pá 16.červenec 2010, 15:51
Maybe I also should have mentioned that, but the reason I tried to make a Danish map was that the download-able one doesn't exists. And there is a report broken link button, doh my mistake I have now reported the broken link.

Dobrá práce
Od lF7sL8fB6f ve Czech&Slovak v ne 25.leden 2009, 19:04
tenhle vzhled je lepší než ten zelenej... možná se mi ale líbí jen protože jsem na něho pár let každej den koukal :BB: ... ale jde spíš o obsah než o vzhled, téma webu je dobrý, takže přeji ať se daří...

Welcome!
Od Administrator ve Site Suggestions v st 08.srpen 2007, 21:10
Welcome to the GPS Routes Forum. Please ask what you want and write what you want, but keep the site topic.

 
Komentáře
Odpružený Azub Jerry
Od Kacka v st 04.červen 2014, 23:21
Tahle přestavba Azubu nás absolutně nadchla. Potřebovali bychom něco podobného. Značka Sp...

khtcTFNABcRtaxPE
Od Dileep v ne 16.září 2012, 5:58
Rado / Nevidim v tom proble9m dlažby, ale vfdchovy. Však sa stačed isť prejsť do okolitf...

Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Od Petr v st 03.srpen 2011, 9:44
Ahoj, díky za článek, 100% souhlas :-). Vozík máme a používáme (Burley D Lite) aktuálně...

Odpružený Azub Jerry
Od Mike v út 21.červenec 2009, 15:56
Jo pružiny jsou problém, já je kupoval v Praze v pérovně v Hostivaři, tam je vyrábí, ale ...

Odpružený Azub Jerry
Od v st 08.červenec 2009, 9:39
Ahoj, odpruzeni se mi moc libi, rad bych vyrobil podobne pro Burley d'Lite. Muzu se zept...

 
Powered by phpBB-nuke. All rights reserved. Stránka generována 0.907 vteřin, 28 SQL dotazů.